Atrium Nieruchomości

W dziedzinie nieruchomości oraz o rynku nieruchomości wiemy praktycznie wszystko. Dlatego też jesteśmy przekonani że każdy problem ekonomiczny jest jedynie przejściowym i krótkotrwałym kłopotem, o ile podejdzie się do niego w odpowiedni sposób. Jak dotąd udało nam się z sukcesem sfinalizować bardzo wiele umów związanych z finansami i ze sprzedażą mieszkań i pozostałych nieruchomości.

Jesteśmy prężnie działającym zespołem inwestycyjnym, który umożliwia powrót do płynności finansowej właściwie każdemu Klientowi. Skupujemy nieruchomości za gotówkę, podstawą transakcji jest cena rynkowa. Klient otrzymuje swoje pieniądze od razu po jej zakończeniu.

Skup nieruchomości dokonywany jest na podstawie kompleksowej wyceny – równolegle do niej nasi doświadczeni pracownicy weryfikują stan prawny nieruchomości, jeżeli jest on niejasny albo skomplikowany dokładamy starań aby go uregulować na korzyść naszego Klienta. Dzięki temu każdy ma możliwość sprawnie i wygodnie sprzedać dom, działkę, mieszkanie albo inne nieruchomości i rozwiązać swoje kłopoty finansowe tak jak w poprzednich latach zrobiły dziesiątki Klientów naszej firmy w całej Polsce.

Chcesz sprzedać swoje mieszkanie od ręki? Wystarczy skontaktować się z nami, zapewniamy wsparcie w załatwieniu wszystkich formalności.

Przygotowana przez nas propozycja jest dedykowana do każdego właściciela nieruchomości w kraju. Jesteś właścicielem domu, garażu, lokalu, albo działki? Zastanawiasz się nad zamieszczeniem ogłoszenia „sprzedam mieszkanie”? Nasz zespół nadzoruje oferty sprzedaży nieruchomości zlokalizowanych we wszystkich województwach, od dużych miast po małe miejscowości oraz wsie. Płacimy w gotówce „na rękę” albo przelewem na wskazane konto bankowe przy zastrzeżeniu, że transfer środków dociera na miejsce w ciągu doby od podpisania umowy kupna-sprzedaży. Ze względu na to, że obsługa ofert sprzedaży nieruchomości jest w naszym wykonaniu działaniem kompleksowym zajmujemy się większością kwestii formalnych, łącznie z zagwarantowaniem obsługi prawnej transakcji oraz obecnością notariusza przy podpisywaniu umowy.

Mamy duże doświadczenie, setki pomyślnie zakończonych transakcji za sobą i pochlebne opinie usatysfakcjonowanych Klientów – zarówno osób prywatnych jak i firm. Każdego, komu podoba się nasza strategia zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z innymi warunkami na jakich przeprowadzamy skup nieruchomości.

Sprzedaż zadłużonych nieruchomości umożliwia pozbycie się zarazem długów i problemów z płynnością finansową. Nie jest łatwo sprzedać nieruchomość w celu wyjścia z zadłużenia, ale często to najlepsze wyjście z sytuacji. Nie chodzi też o to, by sprzedać swoje miejsce zamieszkania – osoby zadłużone w wielu przypadkach mają inne nieruchomości, albo udziały w nieruchomościach, chociażby będąc współwłaścicielami działki budowlanej, albo też innego kawałka ziemi. Często jest to również zrujnowany dom, na którego remont nie mamy środków, czy mieszkanie po pożarze na sprzedaż. Dla naszych ekspertów każda nieruchomość ma wartość, nawet zniszczona, zaniedbana, czy zadłużona. A dla większości Klientów jesteśmy jedynym kupcem, który decyduje się na ekspresową transakcję i od razu płaci gotówką – 100% ceny rynkowej nie biorąc żadnej prowizji!

Nazwa firmy: Atrium Nieruchomości

Adres: ul. Jagiellońska 90/8, 70-437, Szczecin, zachodniopomorskie

Telefon: 535 409 596

Strona internetowa:


Mapa dojazdu: