Hurtownia Budowlana Szczecin

Nowa System – hurtownia materiałów budowlanych Szczecin

Nowa System to lokalna hurtownia, która zaopatruje firmy w materiały i akcesoria budowlane na terenie Szczecina i okolic. Sama hurtownia jest zlokalizowana blisko centrum, w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Szczecina, który pozwala na szybki odbiór materiałów zarówno osobom prywatnym, jak i dużym firmom z większym transportem. Wieloletnie doświadczenie zdobyte we współpracy z branżą budowlaną pozwala oferować bardzo dobrej jakości produkty w niezwykle konkurencyjnych cenach. Dodatkowo duże hale magazynowe pozwalają na zakup znacznych ilości materiałów bez konieczności czekania na ich sprowadzenie. Hurtownia budowlana Nowa System to doskonały wybór dla firm remontowych i budowlanych, które potrzebują szybkiego dostępu do materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz wszelkiego rodzaju narzędzi i akcesoriów niezbędnych na każdej budowie.

W stałej ofercie składu budowlanego znajduje się szeroka gama styropianu do ocieplenia ścian, jak i fundamentów budynku, materiałów izolacyjnych, farb, sufitów podwieszanych, klejów i silikonów. Posiadamy również niezbędne akcesoria budowlane, które ułatwią i przyspieszą wszelkie prace budowlane. To wszystko jest dostępne w jednym miejscu, które znajduje się niecałe dwie minuty od ścisłego centrum Szczecina.

Wybierając lokalną hurtownię budowlaną Nowa System, możesz otrzymać wszystko to, co jest potrzebne na budowie, profesjonalne doradztwo oraz bardzo konkurencyjne ceny materiałów budowlanych wraz z transportem w wybrane miejsce.

Nasza hurtowania posiada bardzo dobre zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju materiały niezbędne do izolacji termicznej budynku. W ofercie posiadamy wiele rodzajów styropianu do izolacji ścian oraz fundamentów. Posiadam styropian o grubości 2,3, 5, 10, 15, 20 centymetrów w wielu różnych odmianach. Posiadamy styropian ekstrudowany, styropian grafitowy oraz wszelkiego rodzaju kleje i pianki do montażu i łączenia styropianu.

W naszych magazynach znajduje się również szeroka oferta tynków, począwszy od tynków mineralnych czy cementowych, a kończąc na tynkach ozdobnych czy mozaikowych.

Nazwa firmy: Nowa-System s. c.

Adres: ul. K. Twardowskiego 5/7, 70-100 Szczecin, zachodniopomorskie

Telefon: +48 795 109 103

Strona internetowa:


Mapa dojazdu: