https://ponysiebardo.pl

Pontony Bardo

Wakacje to okres, w którym wiele osób marzy o aktywnym wypoczynku w pięknej okolicy i bliskości natury. Spływy pontonowe rzeką z pewnością zaliczają się do takich atrakcji i są dostępne na wyciągnięcie ręki bez konieczności wcześniejszego planowania. Oferta naszej firmy jest skierowana właśnie do osób, które chcą aktywnie spędzić swój wolny czas w otoczeniu przyrody i zabytków województwa dolnośląskiego.

Dla wszystkich osób, które szukają przygody mamy w ofercie spływy pontonowe Bardo po rzece Nysa Kłodzka oraz spływy przez Ostoję Ptaków. Dysponujemy wysokiej jakości pontonami i kajakami dostosowanymi do różnej liczebności każdego spływu. Oferujemy również wiele dedykowanych tras o różnej długości, poziomie trudności oraz atrakcjach, jakie czekają na amatorów raftingu Bardo.

Przystań Wodna AGA to dedykowana oferta spływów pontonowych, która jest dopasowana dla osób chcących spędzić krótkie popołudnie, jeden dzień lub weekend na rzece Nysa Kłodzka. Dysponujemy również odpowiednim zapleczem do organizowania spływów firmowych, studenckich oraz zimowych. Nasza firma jest w posiadaniu przystani wodnej oraz pola biwakowego gdzie oferujemy możliwość skorzystania z ogniska, grilla, namiotu jaccuzi.

Spływy pontonowe Bardo

Bardo to wyjątkowa miejscowość na mapie dolnego śląska, której tradycja sięga X wieku. Rejon jest bogaty w atrakcje historyczne i przyrodnicze. Sama miejscowość znajduje się w malowniczej okolicy wzgórz Bardzkich. Całe otoczenie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury, gdzie z poziomu rzeki możemy podziwiać całą okolicę.

Spływy pontonowe w Bardo dostępne w naszej ofercie są podzielone na różnego rodzaju odcinki, które możemy pokonać w jeden lub klika dni.

Spływ pontonowy jednodniowy i kilkudniowy na odcinku:

  • Ławica – Topola – trasa oferuje długość spływu około 32 km,
  • Przystań AGA Podtynie – Topola – trasa oferuje długość spływu około 28 km,
  • Morzyszów – Topola – trasa oferuje długość spływu około 22 km,
  • Morzyszów – Kamieniec Ząbkowicki – trasa oferuje długość spływu około 19 km,
  • Ławica – Kamieniec Ząbkowicki – trasa oferuje długość spływu około 29 km,
  • Przystań AGA Podtynie – Kamieniec Ząbkowicki – trasa oferuje długość spływu około 25 km.

Spływ przez Przełom Bardzki na odcinku,

  • Przystań ,AGA’ Opolnica – Opolnica Tama,
  • Ławica – Opolnica Tama,
  • Przystań ,AGA’ Podtynie – Opolnica Tama,
  • Przystań Morzyszów – Opolnica Tama.

Spływy w Bardo bez wątpienia możemy zaliczyć do największych atrakcji regionu dolnośląskiego i Sudetów. Ten malowniczy obszar jest wręcz stworzony do aktywnego wypoczynku i rekreacji zarówno dla młodych, jak i starszych osób. Pontony Bardo to piękne widoki, udana zabawa i bezpieczeństwo przez cały rok. Nysa Kłodzka na odcinku spływów pontonowych jest płytka i uregulowana co sprawia, że dostęp do atrakcji mają również osoby, które nigdy wcześniej nie brały udziału w spływie pontonowym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty spływu pontonem i kajakiem po rzece Nysa Kłodzka w miejscowości Bardo. Zapewniamy dostęp do dodatkowych atrakcji i organizacji czasu wolnego na naszych przystaniach wodnych oraz polach kempingowych.

Nazwa firmy: Przystań Wodna Aga

Adres: Przystań startowa Opolnica nr 67, 57-256 Bardo, dolnośląskie

Telefon: 792323006

Strona internetowa:


Mapa dojazdu: