https://studiofemina.pl/

Salon kosmetyczny Piła – Studio Femina

Studio Femina to ponad dwadzieścia lat doświadczenia w zabiegach kosmetycznych na twarz, ciało, dłonie oraz stopy. W salonie kosmetycznym Femina wykonujemy również makijaż permanentny oczu, brwi i ust oraz intensywny masaż relaksacyjny Kobido. Oferujemy zabiegi kosmetyczne na najwyższym poziomie. Nasz zespół to profesjonalni kosmetolodzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów kosmetologicznych, odpowiednią wiedzę zdobytą na uczelniach wyższych o profilu kosmetologa oraz odpowiednie kursy i szkolenia, które pozwalają wykonywać specjalistyczne zabiegi i masaże Kobido. Nasz salon kosmetyczny znajduje się w centrum miasta Piła, gdzie obsługujemy klientki z całego regionu. Oferujemy zabiegi kosmetyczne i podologiczne, które są wykonywane w gabinetach, znajdujących się na dwóch piętrach lokalu. Dysponujemy dedykowanymi urządzeniami kosmetycznymi, które pozwalają na skuteczne przeprowadzanie zabiegów odmładzających i ujędrniających skórę twarzy i ciała.

Salon kosmetyczny – oferta

Oferta zabiegów w Studio Femina jest podzielona na zabiegi wykonywane w obrębie twarzy, dłoni, stóp i ciała. Dzięki temu możemy zaoferować dedykowane serie zabiegów, które pomogą kompleksowo zadbać o ciało.

Zabiegi na twarz to głównie oczyszczanie, nawilżanie, lifting i masaż relaksacyjny. Oferujemy zabiegi nieinwazyjne oraz inwazyjne, które wykonujemy w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Poprawiają one nie tylko sam wygląd, ale również kondycję skóry. Przez co efekty zabiegów na twarz utrzymują się przez długi czas. Klientkom w różnym wieku możemy zaoferować zabiegi mikrodermabrazji diamentowej, kawitacji i sonoforezy oraz RF frakcyjny. Mamy również dedykowane zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków Thalgo oraz zabiegi złuszczające Peel Exfoliation

Zabiegi na dłonie

Zabiegi na dłonie w Studio Femina Piła to przede wszystkim manicure japoński, manicure hybrydowy ze zdobieniem i bez oraz żel i akrylożel. Oferujemy również pielęgnacji dłoni z rękawiczkami kolagenowymi, parafiną lub z użyciem maski regeneracyjnej.

Zabiegi na stopy to oprócz pedicure, szeroka gama zabiegów regeneracyjnych i pielęgnacyjnych, w tym pedicure leczniczy, usuwanie kurzajki, terapia pękających pięt, usuwanie odcisków oraz rekonstrukcja paznokcia.

Z zabiegów dodatkowych oferujemy depilację woskiem, przebicie ucha, regulację brwi, hennę i makijaż permanentny. Są to zabiegi doskonale uzupełniające główną ofertę kosmetologiczną salonu kosmetycznego Femina. Staramy się, by nasza oferta była dopasowana do potrzeb i aktualnych trendów kosmetycznych, dbając jednocześnie o wysoki poziom i jakość świadczonych usług. Dzięki temu możemy z powodzeniem świadczyć usługi kosmetyczne w Pile od ponad dwudziestu lat.

Szczegółowa oferta zabiegów ich zakres, wskazania i działanie jest dostępne na naszej stronie internetowej, gdzie oprócz oferty, znajdują się również porady jak samemu dbać o własną urodę. Odwiedzając naszą stronę, możesz również poznać nasz zespół oraz odwiedzić galerię salonu kosmetycznego i samych gabinetów. Zapraszamy do Studio Femina Piła.

Nazwa firmy: Studio Femina

Adres: Al.Wojska Polskiego 2, 64-920 Piła, wielkopolskie

Telefon: 502 165 497

Strona internetowa:


Mapa dojazdu: